Creditmix LV

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Creditmix?

Creditmix.lv piedāvā informāciju par dažādiem Latvijas aizdevējiem un aizdevumu salīdzināšanu. Izmantojot Creditmix, Jums ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo labākie aizdevumu piedāvājumi tiek apkopoti vienuviet.

Kādas ir prasības aizņēmējiem?

Lai saņemtu kredītu, jābūt pilngadīgam Latvijas pilsonim. Jums ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijā reģistrētajām bankām un Jums ir jābūt derīgam mobilā tālruņa numuram.

Kas jāņem vērā, piesakoties aizdevumam?

Izlasiet līguma noteikumus un atmaksas nosacījumus! Pievērsiet uzmanību aizdevuma procentu likmei un atmaksas termiņam! Noteikti uzdodiet jautājumus aizdevējam, ja kaut ko nesaprotat!

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs, lai saņemtu aizdevumu?

Lai saņemtu aizdevumu, nav nepieciešams galvotājs vai ķīla.

Kā es varu zināt, ka man tiks piešķirts kredīts?

Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams pieteikties aizdevēja mājaslapā. Pēc pieteikuma nosūtīšanas, dažu minūšu laikā aizdevējs pieņems lēmumu un nosūtīs paziņojumu uz Jūsu e-pastu vai SMS uz Jūsu telefona numuru.

Kā saņemt aizdevumu?

Pēc līguma parakstīšanas, Jūs saņemsiet naudu savā bankas kontā.

Cik ātri tiks veikts naudas pārskaitījums?

Naudu saņemsi 15 minūšu līdz 1 darba dienas laikā, bet, lai saņemtu konkrētāku informāciju, lūdzam sazināties ar savu aizdevēju!

Es nesaņēmu naudu savā bankas kontā, kur varētu būt problēma?

Ja neesat saņēmis naudu, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet, vai esat saņēmis aizdevuma izsniegšanas apstiprinājumu e-pastā vai SMS veidā. Ja paziņojums ir saņemts, lūdzu sazinieties ar savu aizdevēju!

Vai ir iespējams atmaksāt aizdevumu pa daļām?

Jā, aizdevumu ir iespējams maksāt pa daļām. Saņemot apstiprinājumu par aizdevuma izsniegšanu, saņemsiet arī informāciju par aizdevuma atmaksas procesu. Aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt arī tad, ja rodas grūtības ar tā atmaksu. 

Vai ir iespējams kredītu atmaksāt ātrāk?

Jā, kredītu ir iespējams atmaksāt priekšlaicīgi, taču par to ir jāinformē aizdevējs.

Kāda informācija jānorāda veicot maksājumu?

Veicot maksājumu, jānorāda šāda informācija:

  • saņēmēja informācija;
  • informācija saņēmējam;
  • maksājuma mērķis;
  • maksājumu informācija;
  • klienta numurs vai references numurs, ko Jums piešķirs aizdevējs.

Kāpēc mans aizdevuma pieteikums tika noraidīts?

Ja Jūsu pieteikums tika noraidīts, tad iemesli var būt dažādi: pieteikumā norādījāt nepareizu informāciju, Jums ir kavēti maksājumi u.c. Atteikuma gadījumā Jums ir iespēja sazināties ar citu aizdevēju vai vienkārši pēc kāda laika veikt pieteikumu atkārtoti.

Instalējiet lietojumprogrammu